שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי בשירות מלא

שיווק דיגיטלי לעסקים, שימוש במגוון פלטפורמות דיגיטליות לייצירת וחשיפות תוצאות עסקיות דרך הדיגיטל.

התחל בחינם!

עושים שימוש בפלטפורמות כמו: פייסבוק, גוגל, אאוטבריין, טאבולה, פרסום בפורטלים גדולים – דרך פרסום חכם בפלטפורמות האלו ניתן להגיע למיליוני משתמשים ולמצוא בתוכם את קהל היעד הספציפי שאתם מכוונים אליו

אנחנו מגבים אתכם

עיצוב ואסטרטגיה של מותג

אסטרטגיית מותג זו תוכנית שכוללת מטרות ספציפיות לטווח הארוך, מטרות שאפשר להשיג אותם במהלך ההתפתחות של מותג מצליח – הדברים שמהם מורכבים החברה שלך הם מה שהופכים אותך למותג.

ניהול מדיה חברתית

ניהול מדיה חברתית וניהול האינטרקציות במדיה המקוונת והתכנים שלכם בכל ערוצי המדיה החברתית, כמו פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, לינקדאין, יוטיוב גוגל פלוס, ורשתות מדיה אחרות ברשת.

ניתוח ושיפור מלא

ניתוח כל הנתונים ויצירת פלטפורמה ידידותית הן לגולש ולמבקר באתר והן למערכת קלה לשימוש ועריכה מצד המנהלים באתר, גוגל מערימה קשיים לא מעטים בדרישות הגבוהות שלה לאתר דינמי מהיר ויעיל כאחד.

קידום במנועי חיפוש

קידום המותג והאתר שלכם במנועי החיפוש הוא השלב הפחות קל כאשר עם רבות השנים הוכפלו פי מונים אתרים שמנסים לקדם את אותם מוצרים כמו שלכם, תנו לנו להתמודד עם כך ולקדם אתכם בכל מנועי החיפוש הקיימים.

זכויות יוצרים

שליטה מלאה על זכויות המוצר שלכם והבלעדיות על המותג.

הכשרת הצוותים

הכשרת צוותי החברה האתר שלכם לדעת להתמודד עם העתיד.

פיתוח אתר האינטרנט

פיתוח האתר שלכם שיעמוד בעומס ויתן תשובה הולמת לגולשים וכלים יעילים.

שיווק בדוא"ל

אחת הדרכים היעילות יותר להגיע ללקוחות פוטנציילים.

אז איך זה באמת עובד

שיווק דיגיטלי כולל חלקים נעים רבים שפועלים יחד כדי ליצור עניין, לטפח לידים ולסגור עסקאות. למרות זאת, חשוב שתדעו את כל הפרטים של טקטיקת השיווק הדיגיטלי וכיצד הם יכולים לעזור לעסק שלכם כדי להפיק את המירב מתקציב השיווק שלכם.

אנו מקלים על קשר עם לקוחות בכל פלטפורמה

עם כל הכבוד לשאר הנושאים הקשר שלכם עם הלקוחות היא בעצם המפתח לכל, לקוחות מאוכזבים מחפשים דרכים לעקוף אתכם ולמצוא חלופות משתלמות יותר ברשת האינטרנט, אל דהגה, לנו יש את כל הכלים לרצות את הלקוחות  על אמת כך שהשירות שלכם תמיד יהיה המועדף והמשתלם מכולן.

 

לא מתפשרים

הולכים על הטוב ביותר

  • בניית שרת
  • בנייה ועיצוב האתר
  • קידום האתר
  • קידום מותג
  • ניצול המדיה החברתית

קדימה מתחילים

מוכן לעשות שינוי של ממש ?

אל תאססו ליצור קשר ולקבל ייעוץ חינם ודוגמאות שמתאימים לעסק ולמותג שלכם.

גלילה למעלה