בניה עיצוב הגנה וקידום אתרים

אנחנו נבנה נעצב נקדם ונגן על האתר שלכם ואתם תמשיכו משם.
העלאת תוכן עריכה ועיצוב חזותי שכל אחד יכול לבצע ללא כל ידע מוקדם.
בהסבר קצר של שעה ופחות תוכלו לעצב ולבצע כל שינוי שתחפצו בלחיצות פשוטות
עם מראה חזותי ידידותי שמתאים לכל גיל

התחלת עבודהמעוניין בדוגמה חינם

קידום אתרים

בניית ועיצוב האתר הן שלב שולי ביחס לזמינות האתר לגולשים אקראיים המחפשים בגוגל שירותים מבוססים על מפתחות מילים. אנו מקדמים את אתרכם ולא רק מבוססי מילים יחודיים לאתר שלכם כי על מילות מפתח נפוצות  כגון "חדשות"או "אינסטלטור" או "שיפוצים" שהן מילים נפוצות. בישראל קיימים אלפי אתרים של אינסטלטורים או שיפוצניקים פעילים, מה באמת יבטיח כי האתר שלכם יגיע לדף הראשון של גוגל ?, נסו אותנו

הבטחת האתר

אחרי כל העבודה הזמן והמימון לבניית האתר, לא יהיו להן ערך של ממש אם האתר פגיע ולא מאובטח כראוי, לא אחת אנו עדים למתקפות סייבר על אתרים ושרתים ישראלים מגורמי טרור ואף מדינות עויינות לישראל כדוגמת איראן ואחרים. רובם של בונה האתרים הנפוצים ברשת משתמשים בכלים מקובלים ותוספות מובנות לאתרי וורדפרס ודומים. אנחנו נעזרים בפיתוחים וידע אישי ובלעדי להבטחת האתרים שאנו מקימים ללקוחותינו.

בניה ועיצוב

אנו מעצבים אתרים דינמים בעיצוב חדשני ומתקדם על מנת למשוך גולשים לעיין בדפי האתר שאינם נמצאים בדף הראשי של האתר, מעטים הם האתרים ברשת שפוקדים אותן גולשים אקראיים וטורחים להמשיך לגלוש באתר בדפים הפנימיים, מראה וחזות אתר חשוב שיהיה בנוי ומעוצב על פי סטטיסטיקות המפורסמים ברשת ומצביעים על תכונות באתרים כמו עיצוב צבעים מרווח בין כותרות ועוד אפשרויות אחרות.

השקעה מינימלית לתוצאה מקסימלית

אתם מזמינים עבודה, אנו מכינים לכם תבנית לדוגמה (ממאות הדוגמאות שכבר יש לנו) איך יראה האתר שלכם בסיום העבודה כוללים את כל האופציות והכלים, במידה ובחרתם במערכת המתאימה לכם אנו מכינים את האתר שלכם שיכללו מערכת ניהול קלה לשימוש שכל אחד ללא שום ידע מוקדם יוכל לערוך לפרסם לעצב מחדש בלחיצות בודדות ופשוטות בלא צורך בתלות באיש מקצוע אחר בעתיד.

איך זה עובד ומה אני מקבל ?

לאחר שיצרתם קשר עימנו אנו חוזרים אליכם תוך 24 שעות לשמוע ממכם פרטים על העסק שלכם והתוכן שברצונכם לפרסם באתר המיועד, עיין בחבילות שלנו בהמשך דף זה

הניסיון שלנו וידע מוקדם מבטיחים ללקוח את המקסימום האפשרי

תחזוקה וחידוש עיצובים בכל זמן ועת למשך שנה בחבילת עילית, לשירותכם המלאה בכל רגע נתון.

בניית אתר היא דבר לא מסובך

יחד עם זאת בניית אתר בטכנולוגיה מתקדמת ועיצוב חדשני אשר מנועי החיפוש כגון גוגל ייפרגנו וישמחו לקדם. ברבות השנים הפכו קידוד ועיצוב האתר לנושא מרכזי וחשוב מכל. אנו מבטיחים ללקוחותינו להגיע למקסימום האפשרי בכל שלב ושלב גם בבניה פיתוח קידום הבטחה ותחזוקה של מערכת האתר ושרתיה.

בניית שרתים מ-א' עד ת'

אנו מתמחים בבניית כל סוגי השרתים בפרט ושרתי לינוקס בפרט. בונים מתחזקים מקדמים מגנים ומעדכנים עיצובים על פי דרישות הלקוחות שלנו כך שהלקוח כלל לא נדרש לפעולות כל שהן בשרת או באתר.

צוות האתר

עם שנות ניסיון בניה וקידום של מאות אתרים בכל מיני פלטפורמות ועיצובים שהקנו לנו ניסיון וידע רב בכל תחומי התכנות עיצוב עריכה הגנה וקידום. 

אבי תור

מתכנת במגוון שפות מחשב

בן 57 והחל את דרכו בתכנות בשנת 2002
ומאז בנה קידם והגן על רבבות שרתים ואתרי
אינטרנט.
בונה שרתים ווירטואלים ופרטיים בשיטות מאוד
ייחודיים כך שהלקוח לעולם לא נדרש לפעולות
נוספות או תלות במתכנת כל שהוא בעתיד.

Naraya Gomez

מעצב אתרים בשיטות מתקדמות

החל את דרכו בשנת 2015
והספיק לסגנן ולעצב מאות אתרים
בשיטות ייחודיות לו.
מומחה לעיצוב באלמנטור ודיווי
ועוד כלים מתקדמים חדישים.
דובר: אנגלית ספרדית

הירשמו לעדכונים וחידושים אחרים

אתרים שבנינו

אתרים שעיצבנו

שרתים שהקמנו

אתרים שקידמנו

יצירת קשר והזמנת עבודה בקליק!

צרו קשר להזמנת עבודה או לכל נושא אחר.
אנו כאן לשירותכם בכל שעה ורגע 24/7 בכל ימות השנה

גלילה למעלה