עידן חדש באבטחה

הגנה מלאה על שרתים אתרים ומערכות אחרים בכל סוג של שרת ואתר. שיטה חדשנית להגנה על התוכן שלכם בכל עת ללא צורך בעזרה ידנית ממכם, הגנו על העבודה שלכם בעזרת הידע והניסיון רב השנים שלנו כך שלעולם לא תצטרכו עוד לעסוק בכך בעצמכם.

ביקורת אבטחה

האקרים מגלים פגיעויות חדשות בכל יום. אנו מגנים על אתרים ומפסיקים כל התנהגות חשודה. מקלה של איומים חדשים לעיתים רחוקות דורשת תיקון ידני והתערבות מצידכם.

מניעת פגיעות

אנו מגנים על האתר שלך מפני קוד זדוני ומונעים פריצות אתרים באמצעות חומת האש של יישום האינטרנט שלנו (WAF).

ניתוח אבטחה

בעזרת כלים שאנו נתקין לשרת שלכם, המערכת תזהה כל חדירה או פעולה אשר לא יזומה מצידכם, ותפעל לסיכול כל מזימה או פעולה אשר יכולה להזיק לאתר שלכם

אודות פתרונות ושירותי אבטחה

כאשר משתחרר תיקון אבטחה, אך אינך יכול לעדכן את האתר שלך, הוא הופך למטרה קלה להאקרים. אנו מעדכנים כל העת טלאים וכללי שרתים כדי להגן על האתר שלך. הגן על אתר האינטרנט שלך מפני איומי אבטחה מתעוררים. אנו מתקשרים בין נתוני התקפה ברחבי הרשת שלנו בכדי להבין טוב יותר את ההתנהגות הזדונית ולהגן על האתר שלך. הגבל את לוחות הניהול שלך כך שמשתמשים זדוניים לא יקבלו גישה. לכל אתר יש ערימה תוכנת שרת וטכנולוגיות אחרות. טכניקות היוריסטיות וחתימות מבוססות אנו חוסמים בקשות זדוניות ודפוסי תקיפה. כאשר המערכות שלנו מגלות כלי בוט או האקר זדוני מנסים לתקוף את האתר שלך, הוא נחסם אוטומטית. אנו מגנים על האתר שלך מפני ניסיונות ניצול פגיעות. רוב התקפות האתר מגיעות רק מקומץ מדינות. חסום את כל המבקרים משלוש המדינות התוקפות בלחיצה אחת או בחר באילו מדינות לחסום.

אל תישארו מאחור

צרו קשר ודברו איתנו על מנת לקבל תמונת מצב עדכנית לאפשרויות הגנה שאנו מציעים.

תכונות

מה אנחנו מציעים

הגנה מלאה על השרת והאתר שלכם ללא כל התערבות מצידכם. הניסיון והכלים שלנו יפתרו אתכם מכל דאגה בעתיד. אין כל סיבה של ממש להמשיך ולהיות חשופים למתקפות על השרתים והאתרים שלכם. חוזרים לעסוק בתכני האתר והעסק שלכם ואת השאר משאירים לנו.

ניתוח אבטחה

ניתוח מלא ושיפור על פי תוצאות. נלמד את המערכת שלכם ונבנה את הכלים ביחס לנתונים.

שירותי אבטחה

אגנה מלאה בעזרת כלים ייחודיים וניסיון רב שנים שיתנו תוצאה מושלמת ללא צורך בהתערבות ידנית.

פתרונות אבטחה

כל סוגי חבילות ההבטחה שלנו מגנים עליכם מכל סוגי התקיפות המוכרים והלא מוכרים כאחד. 

גישה

הגישה שלנו לאבטחה

הגישה שלנו לאיומים על השרתים והאתרים שלכם היא חד משמעית זהה בכל חבילות ההבטחה שלנו, כך שאם בחרתם חבילה זולה יחסית, תקבלו את אותו היחס ואותה היעילות כמו בכל חבילה אחרת. המטרה הסופית היא למנוע כל גישה או השפעה על השרת והאתר שלכם מכל מי שלא אושרו על ידכם אישית.

כל מעייננו הוא להגיע לשלב שבו השרת והאתר שלכם יתפקדו במלוא יכולתם וללא צורך כל שהוא במגע יד אדם או מתכנת אחר בהמשך. קבלת עדכונים מלאים אוטומטית ותפקוד מלא וחסר דאגות.

 צרו קשר

054-949-8487

המיקום שלנו - תל אביב

התחלת עבודה

צרו קשר והתחילו להגן על המערכות שלכם מייד

גלילה למעלה